Z ŻyciA szkoły

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w „Wielicka Montessori School”.
Przeczytaj najważniejsze wiadomości i ogłoszenia, a także informacje o przeszłych i nadchodzących wydarzeniach.
Miej oko na cotygodniową ofertę menu lunchowego.
Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, aby uzyskać więcej informacji i aktualności.

piknik rodzinny 2023

Piknik Rodzinny z okazji 10. urodzin Wieliczka Montessori School. Wyścigi w workach, przeciąganie liny, teatr japoński Kamishibai, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, warsztaty komiksowe, “Golden News”, Roślinka dla Ciebie, Absolwenci Hang Out Zone, Eko Kiermasz, Ścianka Zdjęciowa WMS oraz Smakołyki i Lemoniada to i tak nie wszystkie atrakcje, które odbył się podczas Pikniku Rodzinnego Wieliczka Montessori School.

Wieliczka Montessori School zapewnia profesjonalne zajęcia świetlicowe.

Dzieci mogą korzystać ze świetlicy w godzinach od 14.35 do 17.15.

Biblioteka

W szkole funkcjonuje również biblioteka z książkami w języku polskim i angielskim.

Dzieci mogą z niej korzystać w godzinach od 8.00 do 15.00 wypożyczając książki do domu lub na czas pracy w szkole.

Tygodniowe Menu Lunchowe

“The child is both a hope and a promise for mankind.”

— Maria Montessori

SEKRETARIAT